اجرای 24 برنامه در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

Printer-friendly version
دوشنبه, آذر 11, 1398
در هفته بسیج صورت گرفت

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نور شرکت توزیع برق استان سمنان از اجرای 24 برنامه فرهنگی، تبلیغی، ورزشی و هنری در هفته بسیج سال جاری و به مناسبت چهل سالگی بسیج خبر داد.

حمید نظری بیان داشت: تهیه روزشمار هفته بسیج، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و تجلیل از پایگاه نور به عنوان برتر، فضاسازی و تبلیغات محیطی ، برپائی نمایشگاه عکس و پوستر و برنامه ریزی جهت اصلاح و بهینه سازی شبکه و تاسیسات توزیع برق تعدادی از روستاهای دوردست استان در قالب رزمایش خدمت متعالی، به عنوان بخشی از فعالیت ها به شمــار می روند.

وی اضافه کرد: اجرای مسابقه خاطره نویسی تحت عنوان اولین روز عضویت در بسیج، تجدید میثاق با آرمان های شهدای والامقام با حضور در محل گلزار شهدای گمنام پارک کوهستان، پیاده روی بسیجیان شرکت و تجلیل تعدادی از بسیجیان شرکت کننده در همایش پیاده روی ، از دیگر اقدامـات انجـام شده محسـوب می شوند.

وی افزود: حضور در نماز سیاسی عبادی جمعه با حضور پرشور بسیجیان ، شرکت در راهپیمائی خودجوش مردمی علیه اغتشاش گران، برگزاری میزخدمت در ساختمان مرکزی شرکت جهت رسیدگی به امور مراجعه کنندگان و برپائی محفل انس با قرآن ، از زمره برنامه های به انجام رسیده از سوی این پایگاه می باشند.

نظری تصریح کرد: دیدار با خانواده معظّم شهید محمدعلی ترابی ، برگزاری حلقه صالحین خواهران و برادران با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب ، نشست اندیشه ورزی و هم اندیشی ، مراسم تقدیر از بسیجیان نمونه و برگزاری مسابقه ورزشی تنیـس روی میز و طنـاب زنـی، فعالیت هایی می باشند که در این هفته به اجرا در آمده است.

فرمانده پایگاه بسیج نور این شرکت اظهارداشت: برنامه ریزی جهت اعزام خواهران بسیجی به اردوی زیارتی مشهد مقدس ، نشست هیأت منتظران موعود ، برگزاری مسابقه کتاب خوانی شرحی بر بیانیه گام دوم انقلاب ، ارائه آمار چهل سالگی بسیج، حضور در برنامه میز خدمت مسجد بقیت ا... الاعظم شهرک اندیشه سمنان و نشست با اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید همت ، از دیگر اقداماتی می باشد که در نکوداشت هفته بسیج در این شرکت اجرائی شده است.

 
 
 
 
گروه خبر: