اجرای چند طرح کوتاه‌مدت در حوزه آب و فاضلاب شهرهای استان زنجان

Printer-friendly version
شنبه, خرداد 18, 1398
این برنامه‌ها در ۹ حوزه مختلف اجرا می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: این شرکت در نظر دارد چندین عنوان برنامه عمرانی و خدماتی در حوزه آب و فاضلاب شهرهای استان را در کوتاه‌مدت به اجرا برساند.

علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: این برنامه‌های در 9 عنوان مختلف و در حوزه‌های متنوعی همچون افزایش جمعیت تحت پوشش خدمات جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب در شهرهای استان زنجان و گسترش خدمات غیرحضوری به مشترکین از آن جمله است.

وی هدف از اجرای این طرح‌ها را در راستای تحقق سیاست جلب رضایت و تکریم ارباب‌رجوع و تحقق دولت الکترونیک عنوان کرده و افزود: افزایش 23 هزارنفری جمعیت تحت پوشش خدمات بخش فاضلاب در شهر زنجان و ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت افزایش 10 درصدی حجم خدمات غیرحضوری شهروندان ازجمله این طرح‌ها است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خاطرنشان کرد: گسترش امکانات پیامکی و برنامه‌های اندرویدی با اپلیکیشن و همچنین راه‌اندازی خدمات آسان پرداخت از طریق تلفن 1522 ازجمله زیرساخت‌هایی است که در حوزه ارائه خدمات غیرحضوری به مشترکین زنجانی ارائه خواهد شد.

جزء قاسمی احداث و توسعه شبکه فاضلاب به طول 16 کیلومتر در شهر زنجان را نیز از دیگر برنامه‌های کوتاه‌مدت شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اعلام کرد که تا سال آینده اجرایی می‌شود.

این مسئول، حفر و تجهیز 8 حلقه چاه آب، اجرای برنامه ایمنی آب، تکمیل آزمایشگاه‌های آب استان و اجرای برنامه‌های مدیریت تقاضا را از دیگر برنامه‌های کوتاه‌مدت شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اعلام کرد.

گروه خبر: