آیین گرامیداشت روز زن و مادر در شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار شد

Printer-friendly version
سه شنبه, اسفند 22, 1396
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی،
همزمان با ولادت بانوی دوعالم، حضرت فاطمه زهرا (س) از بانوان همکار شرکت توزیع برق خراسان شمالی تقدیر شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی در جلسه ای که به مناسبت گرامیداشت روز زن و مادر برگزار شد ضمن تبریک این عید فرخنده، از تلاش های بانوان همکار شرکت در سال 1396 قدردانی کرد.

مهندس "علیرضا صبوری" ضمن ارائه بخشی از عملکرد شرکت در دو سال گذشته از تفاوت های چشمگیر ایجاد شده و رشد و تعالی شرکت در مسیر اهداف استراتژیک اظهار خرسندی کرد و افزود: کاهش 3.29 درصدی تلفات از انتهای سال 1394 تا کنون یکی از بزرگترین دستاوردهای شرکت به شمار می رود.

وی کاهش 30 دقیقه ای شاخص سالانه SAIDI، افزایش نقاط اتوماسیون شبکه، افزایش قابلیت اطمینان شبکه به واسطه تبدیل هزار و 600 کیلومتر شبکه سیمی فشار ضعیف به کابل خودنگهدار و ارتقای وضعیت سرمایه ای شرکت را از جمله پیشرفت های صورت گرفته در دو سال گذشته برشمرد و تصریح کرد: بی شک بخش قابل توجهی از این پیشرفت ها مرهون تلاش های همکاران مجموعه از جمله بانوان همکار می باشد.

مقام ارشد شرکت توزیع برق استان ضمن ارج نهادن به تلاش های بانوان شرکت در رشد و تعالی این مجموعه، مهم ترین رسالت بانوان را تربیت صحیح نسل ها عنوان کرد.

مهندس "صبوری" با بیان این که ریشه بسیاری از معضلات جامعه از خانواده آغاز می شود یادآور شد: ضعف تربیت فرزندان به عنوان آینده سازان کشور به هیچ طریقی جبران نخواهد شد.

وی با این توضیحات بر نقش تاثیرگذار مادران در امر تربیت فرزندان و به تبع بهبود شرایط اجتماع تاکید کرد و خطاب به بانوان شرکت توزیع برق استان، اولویت بخشیدن به خانواده را خواستار شد. 

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی، نخستین آموزگاران جامعه را بانوان دانست و اظهار داشت: هر چند زنان با بهره گیری از ویژگی های جنسیتی در خانواده می توانند خانواده موفقی را ایجاد کنند اما باید به خاطر داشته باشند که درون سازمان، فراجنسیتی فکر و رفتار کنند تا بانوی شاغل موفقی نیز باشند.

در ادامه این سخنان، از بانوان شرکت توزیع برق خراسان شمالی با اهدای گل و هدیه تقدیر شد و در ادامه، حاضران در جلسه عازم مراسم گلگشت به مقصد پارک جنگلی باباامان شدند.

شایان ذکر است: شرکت توزیع برق استان همه ساله در روز زن مراسم مشابهی را برای گرامیداشت جایگاه بانوان شرکت تدارک می بیند.