آغاز عملیات اجرایی پست ۲۳۰ کیلوولت حسن‌آباد فارس

Printer-friendly version
سه شنبه, تير 18, 1398
هم‌زمان با سفر وزیر نیرو به استان فارس انجام شد.

به مناسبت دهه کرامت با حضور دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو، دکتر سید حسین افضلی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، مهندس عبدالعزیز کریمی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس، مهندس نصیری معاون طرح و توسعه برق فارس، تنی چند از مقامات و مسئولین محلی عملیات اجرایی پست 230 کیلوولت حسن‌آباد با اعتبار 22 میلیارد تومان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس، دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو در ادامه سفر خود در مراسم عملیات اجرایی پست 230 کیلوولت حسن‌آباد گفت: برق مهم‌ترین نیاز اصلی مردم است و مسئولین صنعت برق برای بسترسازی زیرساخت‌ها تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت.

وی در ادامه افزود: راه‌اندازی و اجرایی شدن پروژه مزبور نویدبخش توسعه صنعتی و کشاورزی در منطقه خواهد بود و مردم منطقه از برق مطمئن و پایدار برخوردار خواهند شد. وزیر نیرو از تلاش بی‌وقفه مسئولین صنعت برق تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم دکتر افضلی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از روند توسعه صنعت آب و برق در حوزه انتخابی خود از مسئولین صنعت برق به علت اجرای پروژه پست 230 کیلوولت حسن‌آباد تشکر و خواستار تسریع روند پروژه مزبور شد.

در این مراسم مهندس عبدالعزیز کریمی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس طی سخنانی گزارش اهم اقدامات و عملکرد این شرکت را به سمع و نظر حاضرین رساند.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت، منطقه اقلید به‌واسطه اهمیت آن در بخش کشاورزی و افزایش متقاضیان جدید نیاز به توسعه و بسترسازی در بخش برق داشت.

در این خصوص عملیات اجرایی پروژه برق‌رسانی پست 230 کیلوولت حسن‌آباد در منطقه اقلید فارس بااعتبار 22 میلیارد تومان هم‌اکنون به دست وزیر محترم نیرو انجام می‌شود.

گروه خبر: