آغاز به کار سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی در کیش

Printer-friendly version
چهارشنبه, دى 22, 1395
اتریش، آلمان، آمریکا، اسپانیا، روسیه، ایرلند ،سوئیس، ایتالیا، فرانسه، امارات متحده عربی و عراق از جمله شرکت های خارجی حاضر در نمایشگاه بین المللی انرژی کیش هستند .

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی با حضور 180 شرکت کننده داخلی و خارجی در کیش گشایش یافت.

مهرشاد صدیقی مدیر اجرایی نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی های کشور در حوزه های نفت، گاز، آب، برق و انرژی های تجدید برگزار شده است.

وی افزود: 140 شرکت داخلی و 40 شرکت خارجی در نمایشگاه حاضر شدند.

لیس عیسی از امارات متحده عربی که در زمینه تولید توربینهای گازی فعالیت می کند فضای تبادی دانش و تجربه را در نمایشگاه خوب ارزیابی کرد.

هانس فانکِن از هلند به عنوان بازدیدکننده از کیفیت برگزاری نمایشگاه و حضور شرکت های معتبر ایرانی و خارجی  ابراز رضایت کرد.چارلی کینگ از انگلستان که بیش از 20 سال است در زمینه سیستم های اطفاء حریق  فعالیت می کند گفت: سالهاست در این زمینه با ایران همکاری می کنیم و سطح دانش متخصصان ایرانی دراین  زمینه بسیتر بالاست. 

در طول این نمایشگاه چهار روزه صاحبنظران حوزه انرژی به تبادل تجربیات و دستاوردهای خود می پردازند .شرکتهای داخلی و بین المللی محصولات و فناورهای خود را در نمایشگاه عرضه کرده اند .

گوگرد مستطیلی  محصول داخلی است  که یک شرکت دانش بنیان تولید کرده و به عنوان اختراع ثبت شده است .

مهمترین مزیت این محصول کیفیت بالا ، قیمت پایین و نداشتن آلودگی زیست محیطی است.

این محصول داخلی در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی کاربرد دارد.محمد رضا سروش هم با بیش از 600 کالای برقی که با انرژی خورشیدی کار می کند در نمایشگاه حاضر شده است.

یکی از محصولات این تولید کننده ساکن کیش چراغ های روشنایی است که در معابر عمومی ، آلاچیق ها وعلائم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی استفاده می شود.معرفی ظرفیتهای مختلف کشور در بخش های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، آب و برق، بررسی مشکلات و نقاط ضعف موجود در این صنایع و ایجاد بسترهای سرمایه گذاری  از اهداف برگزاری این نمایشگاه است .

برگزاری همایش بین المللی نفت و انرژی کیش، معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری شرکت ملی پتروشیمی و اجلاس مدیران عامل شرکت های پتروشیمی از برنامه های جنبی این نمایشگاه است .

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش تا 23 دی ادامه دارد و علاقمندان می توانند در این مدت  از ساعت 18 تا 22 از نمایشگاه بازدید کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما

گروه خبر: