آغازعملیات آبرسانی به روستای بیدله در شهرستان لردگان

Printer-friendly version
شنبه, ارديبهشت 20, 1399
در راستای تامین آب پایدار انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری سرپرست این شرکت از آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستای بیدله از توابع بخش منج در شهرستان لردگان خبرداد.

آقای مهندس سهراب بهرامی در مراسم کلنگ زنی این پروژه گفت: پس از تامین آب پایدار این روستا که با حفر وتجهیز یک حلقه چاه انجام شد ساخت مخزن ذخیره نیز در دستور کار شرکت آبفاروستایی قرار گرفت واین مهم نیز در سال گذشته به انجام رسید 

وی یاد آوری کرد از آنجایی که عمر مفید شبکه آبرسانی روستای بیدله هم به اتمام رسیده بود طرح تعویض آن در دستور کار قرار گرفت که بعد از طی انجام مراحل اداری به حول وقوه الهی امروز برای شروع پروژه در خدمت مردم شریف این روستا هستیم.

مهندس بهرامی اعتبار طرح تعویض شبکه آب آشامیدنی روستای بیدله را 14 میلیارد ریال معادل یک میلیارد وچهارصد میلیون تومان اعلام نمود.

 نامبرده تصریح کرد با انجام این پروژه 500 مشترک که جمعیت 2000 نفری این روستا را شامل می شود از نعمت آب آشامیدنی سالم وبهداشتی بهره مند خواهند شد.

 قابل ذکر است در این مراسم که در حضور مردم شریف روستای بیدله انجام شد سرپرست وتعدادی از مسئولین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان وشهرستان لردگان ، معاون محترم فرماندار ، بخشدارمنج وتعدادی از مسئولین محلی حضور داشتند.

 

گروه خبر: