ديدار مشاور وزير نيرو با خانواده شهدا برق باختر

Printer-friendly version
دوشنبه, اسفند 21, 1396
به گزارش روابط عمومي برق باختر

                                 ​مرادي مشاور امور ايثارگران وزير نيرو وهيات همراه به اتفاق مدير عامل و جمعي از مديران شركت برق منطقه اي باختر از خانواده هاي شهداي  برق باختر در استان لرستان ديدار نمودند.

در اين ديدارها ،مرادي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر ،خدمت رساني به خانواده معزز شهدا را توفيقي الهي خواند وپيروي از منويات امام راحل ومقام معظم رهبري را در اين خصوص سرلوحه تمامي مديران صنعت آب و برق دانست.

وي بابيان اينكه ما مفتخريم در راستاي طرح سپاس كه توسط مقام معظم رهبري در خصوص سركشي به خانواده معظم ايثارگران راه اندازي شده است گام برداريم و تمامي تلاش و كوشش ما اين بوده وهست كه حتي به صورت نا چيز بتوانيم مشكلات اين خانواده هاي عزيز را بر طرف نماييم.

بر اساس اين گزارش در اين ديدارها شبيهي مدير عامل برق باختر به ارائه گزارشي از اقدامات و فعاليتهاي اين شركت در خصوص ايثارگران و خانواده معظم شهدا پرداخت و افزود : برق باختر با تقديم 14 شهيد در دوران سراسر افتخار دفاع مقدس مزين به ايثار و جانفشاني كاركنان معزز شهيدي است كه هم در جبهه هاي دفاع مقدس وهم در جبهه هاي سازندگي ايران اسلامي كوشيده اند.

وي افزود : امروز بر ما واجب است تا ادامه دهنده راه آن عزيزان بوده و در مسير آباداني و سرافرازي ميهن اسلامي مان در انجام وظايف از اراده و ايمان آنان سرمشق گرفته وهمواره ياد و خاطره مجاهدتهايشان را زنده نگه داريم.

لازم به يادآوري است در اين برنامه مشاور امور ايثارگران توانير نيز حضور داشت و در طي آن از خانواده شهيدان رهنما و رحمتي در شهرستانهاي كوهدشت و پلدختر بازديد به عمل آمد.