Water & Wastewater

۳۰ روستا و ۱۰۰ نقطه حادثه‌خیز در برنامه خروج از بحران آبی آبفار زنجان

مدیرعامل شرکت آبفار زنجان با نماینده ولی‌فقیه در این استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، مدیرعامل شرکت آبفار به همراه معاونین و مدیران ستادی شرکت در جهت ارائه گزارش عملکرد شرکت و پروژه‌های مشارکتی در سطح روستاهای استان با نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار و تبادل نظر کرد.

پیشرفت ۶۰ درصدی احداث کانال انحراف سیلاب بر قرنجیک تا شمال آق‌قلا

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای گلستان از پیشرفت 60 درصدی عملیات احداث کانال انحراف سیلاب بر قرنجیک تا شمال آق‌قلا خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان، مهندس داود گیلک اظهار کرد: طول این کانال 6 کیلومتر، عرض کف 12 متر و عمق میانگین آن یک‌و‌نیم متر است و در حال حاضر حدود 60 درصد پروژه اجرایی شده است و در صورت مساعد بودن هوا، ظرف 2 هفته آینده به اتمام می‌رسد. 

بیش از ۷۷ درصد پرداخت‌های مشترکین در آبفای زنجان غیرحضوری است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در آخرین نظرسنجی انجام‌شده از مشترکین شرکت آبفای استان به‌طور میانگین 77 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی رضایت کامل خود را از خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت اعلام کرده و 19 درصد نیز رضایت نسبی داشته‌اند که این میزان 96 درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی را شامل می‌شود.

نصب سولار خورشیدی بر روی مخزن ۲ هزار مترمکعبی رضوانشهر

عملیات نصب سولار خورشیدی بر روی مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی رضوانشهر با موفقیت به پایان رسید.

به گفته قنبری رئیس واحد بهره‌برداری آبفا منطقه تیران و کرون علت این اقدام، سرقت سولارهای  قبلی از محل  بود که موضوع از طریق قانونی نیز در حال پیگیری است.

امضای تفاهم‌نامه آبرسانی به شهر مرگنلر آذربایجان غربی

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، در راستای آبرسانی به شهر مرگنلر از مخزن آب شرب شهر شوط باهمت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی، تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی و سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو مبادله شد.

طبق مفاد این تفاهم‌نامه، سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو متعهد گردید مبلغ 100 میلیارد ریال طی دو سال جهت اجرای عملیات پروژه فوق در وجه شرکت آب و فاضلاب استان واریز کند.

ممیزی مراقبتی آزمایشگاه مرکزی آب زنجان با موفقیت انجام شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: ممیزی مراقبتی گواهینامه استاندارد ISO 17025 آزمایشگاه مرکزی آب زنجان با موفقیت انجام شد.

علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: به‌منظور تمدید گواهینامه ISO 17025 گروه ممیزی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری با حضور در آزمایشگاه مرکزی آب زنجان نسبت به انجام ممیزی مراقبتی گواهینامه ISO 17025 اقدام نمودند که این ممیزی با موفقیت انجام شد.

پیشرفت ۹۰ درصدی آبرسانی به روستای ابر

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان، منصور کشاورزیان مدیرعامل شرکت با اشاره به اهم اقدامات پروژه‌های اقتصاد مقاومتی وفق ماده یک مصوبات پنجاهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گفت: آبرسانی به روستای ابر که به دلیل موقعیت خاص گردشگری در منطقه و به جهت مديريت مصرف با تأكيد بر اجراي سیاست‌های كلي اصلاح الگوي مصرف و ترويج مصرف كالاهاي داخلي و جلوگيري از هدر رفت آب تعریف شد دارای پیشرفت فیزیکی 90 درصد است.

آزادسازی ۲۷۱ مورد از بستر و حریم رودخانه‌های استان گلستان

مدیر دفتر مهندسی رودخانه و سواحل استان گلستان از آزادسازی 271 مورد از بستر و حریم و رودخانه‌های استان در سال 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان، مهندس شجاع شفیعی با اعلام این مطلب اظهار کرد: این آزادسازی‌ها در حریم رودخانه‌های گرگانرود، اترک، زیارت، کبودوال، خاک پیرزن زرینگل و سرشاخه‌های آن، خرما رود، سیاه جوی، دوغ، نامن شرقی، آق سو، النگ دره، محمدآباد، باغ گلبن، میاندره، بالاجاده و ... بوده  است. 

آبفای اصفهان موفق به کسب عنوان روابط عمومی سرآمد شد

شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی استان موفق شد با کسب بالاترین امتیاز در 9 محور تخصصی، به‌عنوان روابط عمومی سرآمد انتخاب شود

بازدید از زیرساخت‌های تأسیسات آبی روستاهای شهرستان شاهرود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان به همراه مدیر و كارشناسان بهره‌برداری امور آبفار شاهرود از روستاهای پشت بسطام شهرستان شاهرود بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان، منصور کشاورزیان مدیرعامل شرکت آبفار سمنان از تأسیسات روستاهای قلعه نوخرقان، قلعه میرزاسلیمان، چهارطاق پرو و ده خیر که از توابع پشت بسطام شهرستان شاهرود است بازدید و موارد لازم جهت حل مشکلات زیرساخت‌های تأسیسات آبی را گوشزد کرد.

Pages