اخبار برق

رشد تولید در شرکت مدیریت تولید آذربایجان شرقی نسبت به سال گذشته

شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی در سال 1396 تولیدی برابر با  شش میلیون و نهصد و پنجاه و پنج هزار و سیصدو شصت وچهار مگاوات ساعت داشته است که نشانگر افزایش تولید به میزان 63/3 درصد نسبت به سال گذشته است.
شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی مدیریت بهره برداری از نیروگاه های تبریز ، سهند و صوفیان و واحدهای دیزلی اردبیل و مغان را بر عهده دارد .
بنا به گزارش معاونت فنی و مهندسی شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی، در سال 1396 به مقدار 9.457.868  مگاوات ساعت آمادگی تحقق یافته برای تولید داشتیم که نسبت به سال 1395 میزان 88/16 درصد افزایش یافته است. 

برگزاری 114 همایش و دوره آموزشی درشرکت توزیع برق استان سمنان

سرپرست دفتر منابع انسانی شرکت توزیع برق استان از اجرای 114 همایش و دوره آموزشی باهمکاری مراکز و موسسات علمی و شرکت های دانش بنیان خبرداد.

مهندس بامداد یغمائی بااشاره به این که درسال گذشته، برای یک هزار و 269 فراگیر دراین شرکت، 80 دوره آموزشی برگزار شده گفت: دراین مدت، 34 سمینار ، کنفرانس و همایش برای 476 نفر از کارکنان به اجرا درآمده است.

وی اظهارداشت: به لحاظ برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان شرکت توزیع برق استان درسال 96 به نسبت سال95، 46 درصد رشد حاصل شده است.

سیستماتیک و نظامند شدن تعیین اهداف از اصلی ترین وظایف مدیران ارشد

مشاور شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در حوزه استقرار استاندارد ISO2015 گفت: سیستماتیک و نظامند شدن تعیین اهداف از اصلی ترین وظایف مدیران ارشد است.

"مهندس طاهری " دراولین جلسه مدیریت استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت:سیستماتیک و نظامند شدن تعیین اهداف از اصلی ترین وظایف مدیران ارشد است که مدیران میانی مطابق با آن ،اهداف خرد را  طرح ریزی می کنند.

ارائه خدمت مستمر و مناسب به مردم از اولویتهای شرکت برق منطقه ای سمنان می باشد.

با حضور گروه ارزیابی شرکت توانیر ، عملکرد معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای سمنان در سال 1396 مورد ارزیابی قرار گرفت .

در مراسم افتتاحیه ارزیابی ، مهندس سید علی اکبر صباغ رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان ضمن تشکر از حضور ارزیابان شرکت توانیر و اظهار تشکر و قدردانی از تلاش های شبانه روزی پرسنل معاونت بهره برداری بیان داشت : برنامه ریزی برای ارائه خدمت مستمر و مناسب به مردم از اولویتهای شرکت برق منطقه ای سمنان می باشد.

یک میلیارد تومان برای تهیه لوازم وتجهیزات مورد نیازوتسریع اجرای طرح ها ی برق رسانی اختصاص خواهد یافت.

مهندس تیموری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران وهیات همراه از پروژه های مسکن مهرپرندبازدید کردند . این بازدید به منظور پایش روند اجرای طرح ها و نیز رفع موانع احتمالی صورت گرفت. مهندس تیموری ضمن  بازدید از پروژه های کوزو6 ، فرابتن  ، ارمکان بنا و روشنایی ورودی شهرک آفتاب گفت : لازم است طرح های مسکن مهر بی وقفه ، باشتاب بیشترحتی در روزهای تعطیل نیز ادامه یابد و دستگاه نظارت و انبار شرکت  نیز پیمانکاران را همراهی کنند.

وی افزود:  شرکت توزیع نیروی برق استان تهران یک میلیارد تومان برای تهیه لوازم وتجهیزات مورد نیازوتسریع اجرای طرح ها اختصاص خواهد داد.

برگزاری جشنواره نظام پیشنهادها در شرکت توزیع برق استان سمنان

برای هشتمین سال پیاپی، جشنواره نظام پیشنهادها و نوآوری در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان برگزار شد.

مدیرعامل و رئیس کمیته عالی نظام پیشنهادهای شرکت توزیع برق استان دراین جشنواره باتبیین اهمیت پیشنهاددهی در سازمان گفت: خوشبختانه فرهنگ ارائه پیشنهاد در بین همکاران نهادینه شده و این مهم بیانگر پویائی سیستم است.

مهندس سید محمد موسوی زاده با عنوان این که در طی سال قبل 937 پیشنهاد به صورت انفرادی، گروهی و خارج از سازمان در سیستم ثبت شده افزود: از مجموع پیشنهادهای واصله، 705 ایده در کمیته های تخصصی نظام پیشنهادها مطرح و بررسی شده است.

عدم صرفه جویی در مصرف برق باعث بروز خاموشی در استان خواهد بود

مهدی آهنین‌پنجه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در سالن جلسات امام رضا(ع) فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: اگر روند مصرف برق در استان قم طبق سال‌های گذشته ادامه داشته باشد ممکن است شاهد برخی خاموشی‌ها در سطح استان باشیم.

وی با تأکید بر کاهش 50درصدی تولید برق نیروگاه‌های برق‌آبی کشور در سال 97 افزود: نیروگاه‌های برق‌آبی کشور در سال‌های گذشته بالغ‌بر 10 هزار مگاوات از ظرفیت برق کشور را تولید می‌کرده که امسال به دلیل مشکلات کم‌آبی صرفاً 5 هزار مگاوات توان و ظرفیت تولید برق را خواهد داشت.

كسب رتبه اول كاهش پيك بار و مديريت مصرف كشور توسط شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان 

 شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان ، رتبه اول مديريت مصرف كشور و كاهش پيك بار را در گروه سوم به خود اختصاص داد.
مديرعامل  شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان  از كسب رتبه اول كاهش پيك بار و مديريت مصرف سال ۱۳۹۶ توسط اين شركت در بين گروه سوم شركت‌هاي توزيع نيروي برق كشور خبرداد. 

Pages