اخبار برق

بازدید نماینده توانیر از پروژههای برقرسانی به مناطق روستایی یزد

مجری طرح برقرسانی روستایی شرکت توانیر در سفر به یزد، از پروژه های پست 400 به 63 کیلوولت مهرگان و خطوط ارتباطی آن با مناطق روستایی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، علی چهل‌امیرانی مجری طرح برقرسانی روستایی شرکت توانیر به همراه سید محمد رستگاری فرماندار یزد، رضا زارع‌زاده فرماندار مهریز و ابوالفضل اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد، از پروژه‌های برق‌رسانی به روستاهای شهرستان‌های یزد و مهریز بازدید و مشکلات آنها را بررسی کردند.

در این سفر، خط 63 کیلوولت مهرگان- سریزد و خط 63 کیلوولت مهرگان- یزدمهر بازدید شد.

برای تامین برق پایدار و گذربدون خاموشی از تابستان، باهم همکاری کنیم

 سخنگوی صنعت برق گفت: ظهر روز گذشته اوج مصرف برق کشور با افزایش 5.8 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از مرز 57 هزار مگاوات گذشت
 مصطفی رجبی‌ با اعلام این خبر افزود: با رسیدن اوج بار به رقمی فراتر از 57200 مگاوات تنها حدود 390 مگاوات با شکستن رکورد مصرف برق ایران فاصله داریم
وی بر لزوم توجه جدی به توصیه‌های مدیریت مصرف تاکید کرد و گفت: مشترکان صنعت برق در فاصله ساعت 13 تا 17 به هیچ عنوان از وسایل پرمصرف برقی همانند لباسشویی، جاروبرقی و ظرفشویی استفاده نکنند.

رصد اینترنتی مصرف برق در تهران

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ، از راه اندازي سامانه اي خبر داد كه مشتركان داراي كنتور هوشمند در تهران را قادر مي سازد ميزان مصرف برق خود را در هر ساعت به صورت بر خط از طريق اينترنت مشاهده كنند.

سرمایه گذاری 2 هزار ميليارد ريالی دراجرای پروژه های برق تبريز

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق تبريز در نشست خبري با اصحاب رسانه، تعداد پروژه هاي در دست اجراي شركت را 1263 پروژه دانست و اظهار اميدواري كرد تا پايان سال پروژه هاي در دست اجراي شركت به بيش از 2هزار ميليارد ريال برسد كه در نوع خود ركورد بي نظيري است.

6 استان و دو كلانشهر در وضعيت قرمز مصرفی برق

انتشار نقشه روزانه مصرف برق كشور نشان داد كه هم اكنون 6 استان و دو كلانشهر در وضعيت قرمز و 15 استان و 3 كلانشهر در وضعيت زرد قرار دارند.

به گزارش پايگاه خبري توانير، انتشار نقشه  مصرف برق امروز 31 خرداد 99 نشان داد كه در حال حاضر  6 استان و دو كلانشهر در وضعيت قرمز و 15 استان و 3 كلانشهر در وضعيت زرد قرار دارند.

مصرف 70 درصدی برق بخش مولد در استان مركزی

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان مركزي گفت: گذر از پيك تابستان99 نيازمند همكاري صنايع است.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان مركزي،مهندس محمد اله داد از تداوم اجراي طرح كاهش پيك بار براي مشتركين صنعتي استان مركزي خبر داد و گفت: اين طرح از 15 خرداد تا 15 شهريور ماه اجرايي خواهد شد.
وي بااشاره به اينكه طي سال گذشته 349مشترك همكار صنعتي همكار به ميزان 97مگاوات در كاهش مصرف با شركت توزيع همكار داشتند افزود: 44ميليارد و 700ميليون ريال پاداش از طريق بخشودگي صورتحساب برق به آنها پرداخت شد.

آغاز هفته مديريت مصرف آب و برق

مديركل دفتر روابط عمومي شركت توانيراز برنامه هاي اين شركت در حوزه انتقال و توزيع صنعت برق در طي هفته مديريت مصرف از اول تا هفتم تيرماه و در تعامل با مردم جامعه براي همدلي و همراهي براي مصرف بهينه برق خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير، ابوذر صالحي درهمين خصوص گفت: بر اساس اين گزارش هفته اول تير ماه و همزمان با اوج گيري گرماي تابستان در كشور و نياز بيشتر مردم به دراختيار داشتن برق مستمر و پايدار، به نام هفته مديريت مصرف آب و برق نامگذاري شده است.

طلب 120 میلیارد تومانی شرکت توزیع برق استان همدان از مشترکین

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به طلب 120 میلیارد تومانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از مشترکین گفت: مانده بدهی شرکت از رشد 11 درصدی نسبت به سال 97 برخوردار بوده که عمده آن در بخش ادارات و خانگی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی در آئین تقدیر از کارگران و ایمن‌کاران نمونه این شرکت با بیان اینکه باور ایمنی را باید به عنوان سرلوحه کار قرار دهیم، اظهار داشت: سال گذشته با توجه به شرایط جوی حوادثی را در حوزه برون سازمانی و درون سازمانی داشتیم که به خوبی مدیریت شد که جای تقدیر از همه همکاران را دارد.

تامین برق پایدار در شهرستان داراب و شرق فارس

سرپرست طرح پست‌های فوق توزیع شرکت برق منطقه ای استان فارس با بیان اینکه طرح تامین برق پایدار در شهرستان داراب و شرق فارس با افزایش ظرفیت پست داربگرد اجرا شده است گفت: این طرح با ۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری و هزینه از جمله اولویت های امسال برای تامین برق مطمئن و پایدار شرق فارس بوده است.

هفته مدیریت مصرف رزمایشی جهت مشارکت همگانی درکاهش پیک بار

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان به مناسبت فرارسیدن هفته مدیریت مصرف گفت: این هفته فرصت شایسته ای برای مشارکت همگانی و نوعی رزمایش در برنامه کاهش پیک بار تابستان است.

سـیدمحمد موسوی زاده بیان داشت: هفته اول تیرماه که مصادف با آغاز فـصل تابـستان می باشد، از سوی وزارت نیرو به عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق نامگذاری گردیده و زمینه مشارکت بیش از پیش کلیه مشترکان برای گذر موفق از اوج بار تابستانی محـسوب می شود.

Pages