بهره برداری از13 پروژه بهسازی و بهبود روشنایی شهرستان یزد

Printer-friendly version
Saturday, May 23, 2020
نخستین نشست اتاق فکر درخصوص خوردگی و سقوط تیرهای برق برگزار شد

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از  بهسازی روشنایی 13 مسیر شریانی شهر یزد بر اساس  تفاهم نامه اجرای مشارکتی طرح های روشنایی خبر داد.   

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در حاشیه دیدار مدیران صنعت برق با شهردار یزد ، یادآور شد :  پروژه های روشنایی بلوارهای طراوت ، وحی ، توسعه روشنایی جاده دهنو ، راستگردهای میدان امام حسین ، اصلاح شبکه روشنایی بلوار باهنر و دانشجو ، اصلاح نور میدان امام حسین تا چهارراه سلمان فارسی ، بلوار طالقانی و سه راه حکیمیان تا میدان باهنر بر اساس تفاهم نامه میان دو ارگان توزیع برق و شهرداری پیش از نوروز سال 99 به بهره برداری رسید.

 وی خاطرنشان کرد : پروژه های اصلاح روشنایی بلوارهای شهید صدوقی شمالی و جنوبی ، فرودگاه تا صنعت ، دولت آباد ، مطهری بلوار دشتی حدفاصل  ابوذر تا چهارراه امیرالمومنین و میدان آقا بابایی ، خیابان های سید علی محمد دشتی و سلمان فارسی ، بلوارهای پرفسور حسابی از بلوار دانشجو تا میدان عالم به صورت مشارکتی آغاز شده و تا تابستان امسال به پایان می رسد.

این مسئول اظهار کرد : اجرای شبکه زمینی خیابان فهادان و سیدگلسرخ ، ساماندهی تیرهای روشنایی فرسوده خیابان امام و بافت تاریخی و ساخت پست دفنی میدان خان از پروژه هایی است که فعالیت اجرایی آن به صورت مشارکتی آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  بررسی طرح روشنایی زیر گذر آتش نشان ، موضوع روشنایی بلوار 52 امامشهر ، تعویض چراغ های سوخته ال ای دی بلوارهای سطح شهر و راه های تسریع اجرای پروژه ها را  از دیگر مباحث مورد بررسی در  نشست مسئولین ارشد توزیع برق با شهرداری یزد بیان کرد.

 

جهاد دانشگاهی برای آموزش مدیران انرژی صنعت وارد میدان شد

نیازمندی های فرهنگی مدیریت مصرف برق با مشارکت جهاد دانشگاهی برای آموزش مدیران انرژی گروه های مختلف برای گذر از پیک بار مشخص شد.   

 مهندس محمد میرشمس  ، مدیر دفتر مدیریت مصرف این شرکت در حاشیه  دیدار مدیران سازمان جهاد دانشگاهی ، افزود : انجام طرح‌های مطالعاتی و تحقیقاتی در سطوح استانی و  ملی ، مشارکت در برگزاری همایش‌ها و نشست‌های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی ، همکاری در زمینه انتشار کتب و نشریات تخصصی پژوهشی و پایش های حوزه مدیریت مصرف ویژه مشترکین با حضور جهاد دانشگاهی استان تسهیل می یابد.

وی اجرا و به کارگیری فناوریهای نوین در زمینه مدیریت سبز و انرژی صنایع بزرگ را از دیگر زمینه های همکاری با جهاد دانشگاهی بیان کرد و گفت : برگزاری کارگاهها، سمینارها و همایشهای تخصصی مورد نیاز شرکت توزیع برق و فعالیت های مشترک پژوهشی در شرایط کرونا  از نکاتی است که با بهره گیری از توان و ظرفیت علمی جهاد دانشگاهی در قالب فضای مجازی انجام خواهد شد.

میرشمس تاکید کرد :  اولویت‌ها و نیازهای علمی، آموزشی تخصصی و تحقیقاتی در زمینه مدیریت سبز و انرژی و پشتیبانی لازم  برای برگزاری کارگاه های تخصصی در حوزه محیط زیست و مدیریت مصرف برق مشخص وبه جهاد دانشگاهی اعلام شده است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بخش دوم سخنان خود با اشاره به افزایش آگاهی جامعه از مسائل مدیریت مصرف برق ، رویکرد آموزشی برای تنویر افکار عمومی و الگو سازی مصرف برق را از برنامه های توزیع برق برای همه اقشار عنوان کرد.

 

فعالیت روابط عمومی ها ، نیازمند تخصص و پویایی است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : روابط عمومی ها یاوران پویا ، متخصص و قوی ، مهم و همیشگی سازمان تلقی می شوند.   

به گزارش دفتر روابط عمومی، مهندس آرش نواب در دیدار مدیر و کارشناسان روابط عمومی  در  روز ارتباطات وروابط عمومی با اشاره به جایگاه مهم این شغل حساس و پرتنش ؛ خاطرنشان کرد :روابط عمومی ها منعکس کننده عملکرد سازمان محسوب شده و فعالیت در این عرصه نیازمند دلسوزی ، پیگیری ،تخصص و پویایی است.

وی روابط عمومی را حوزه ای پر کار و متنوع توصیف کرد و گفت : انتشار اخبار ، ارتباط های دوسویه فرهنگی ، میزبانی ها ، نظرسنجی از افکار ، تهیه گزارش های ویدئویی و بسیاری از فعالیت هایی که نیاز به سرعت عمل و هوشیاری دارد در این حوزه قرار گرفته است.

این مسئول از پیشنهاد برگزاری برنامه ها و نشست های اداری به صورت زنده و مجازی استقبال کرد و افزود : با همکاری دفتر فناوری اطلاعات به دلیل شیوع کرونا و اهمیت پروتکل های بهداشتی ، نشست ها با مدیران شهرستان ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.

مهندس نواب تلفن های IP با بستر مخابراتی برای مدیران را از دیگر برنامه ها بیان کرد و متذکر شد :به تصویر کشیدن رویدادها و بازتاب فعالیت های فنی همکاران با تخصص روابط عمومی و همکاری سایر بخش ها در این زمینه اهمیت بسزایی دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد پاسخگویی در بازه زمانی 5.6 روز به درخواست های مردمی را بسیار ایده آل خواند و گفت :  تولید بالای اخبار و رویدادها ، حذف کاغذ از سیستم و الکترونیکی کردن آن ،پیگیری  ارائه 82 خدمت مشتری مدار در بستر الکترونیک  وافزایش دو درصدی میزان رضایت مندی از پایش و نظرسنجی از مشترکین  به خوبی انجام شده است.

 

نخستین نشست اتاق فکر درخصوص خوردگی و سقوط تیرهای برق برگزار شد

مشاور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از برگزاری نخستین  نشست اتاق فکر برای بررسی علل و راهکارهای پیشگیری از خوردگی و سقوط تیرهای بتنی خبر داد.

مهندس محمدحسین زحمتکش خاطرنشان کرد: هم اندیشی در قالب اتاق فکر از موثرترین راهکارهای خلق ایده و تولید اندیشه است که در این مرحله با همکاری دفتر تحقیقات اتاق فکر با هدف بررسی علل خوردگی و سقوط تیرهای بتنی برق برنامه ریزی و تشکیل شد.

وی اظهار کرد : در این نشست تجربیات مدیران، بهره برداران و مجموعه مهندسی درخصوص سقوط تیرهای برق بیان  و راهکارهای پیشنهادی و موانع مرتبط با آن‌ها مورد بحث و اعلام نظر قرار گرفت.

مهندس زحمتکش ،  افزود: پایداری شبکه برق وابسته به پایداری تیرهای انتقال برق به عنوان مهم‌ترین بخش تجهیزات انتقال نیرو می باشد و همفکری و هم‌اندیشی درخصوص افزایش طول عمر تیرهای بتنی سرمایه گذاری برای آینده است.

مشاور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اقداماتی که تاکنون در این خصوص صورت گرفته است قدردانی کرد و بیان داشت : این نشست ها در آینده ادامه یافته و از تجربه همه همکاران مرتبط بهره گرفته خواهد شد.

 

 

 

News Category: