مشترکانی که الگوی مصرف را رعایت نمایند مشمول پاداش همکاری می شوند

Printer-friendly version
Thursday, May 21, 2020
در راستای اجرای تعرفه های تشویقی برای مشترکان خانگی صورت می گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در گفت وگو با برنامه رادیویی صبح بخیر قومس صدای مرکز سمنان گفت : مشترکانی که الگوی مصرف برق را رعایت نمایند ، مشمول پاداش خوش مصرفی می شوند .

سیدمحمد موسوی زاده به مناسبت اول خرداد " روز بهره وری و مصرف بهینه " در این گفت وگوی تلفنی ضمن تشکر از همکاری مشترکین با صنعت برق بیان داشت: به منظور اجرای تعرفه های تشویقی برای مشترکان خانگی در چهارماه گرم سال گذشته ، 167 هزار مشترک خانگی الگوی مصرف را رعایت کرده و مبلغ 12 میلیارد ریال پاداش خوش مصرفی در صورت حساب های آنان کارسازی شده و این طرح برای سال جاری نیز تداوم خواهد داشت .

وی افزود : مشترکان صنعتی همکار در برنامه های پیک سایی در بخش های صنعتی ، کشاورزی ، تجاری ، اداری و سی ان جی، حدود 22 میلیارد ریال پاداش در قبوض برق مصرفی سال قبل آنان اعمال شده است.

وی به استمرار برنامه های مدیریت مصرف در قالب "099" یا " تابستان بدون خاموشی " اشاره کرد و یادآور شد : این شرکت در نظر دارد پویش اجتماعی " هر اشتراک برق، یک نیروگاه مجازی " را با مشارکت کلیه مشترکان در استان اجرایی نماید و براساس این پویش، با کاهش 10 الی 20 درصدی، از سرمایه گذاری برای ایجاد نیروگاه های جدید پیشگیری شده و صرفه جویی حاصل از آن، همچون یک نیروگاه مجازی تلقی می شود که از ساخت آن جلوگیری خواهد شد .

موسوی زاده تصریح کرد: ساعات اوج مصرف برق در روز برای ماه های گرم سال از 12 ظهر تا 16 بعداز ظهر و ساعت های پیک مصرف شب از حوالی غروب آفتاب به مدت چهار ساعت می باشد که عدم بهره گیری همزمان وسایل پرمصرف برقی و استفاده از لوازم برقی پرمصرف در ساعات اولیه صبح ، ساعات پایانی شب و روزهای تعطیل، یکی از مهم ترین نوع همکاری مشترکین در مدیریت مصرف محسوب می شود .

 
 
 
News Category: