اهدا بسته های همدلی به آسیب دیدگان کرونا

Printer-friendly version
Wednesday, May 20, 2020
بسته‌های کمک وهمدلی مومنانه خیرین امورانتقال برق بوشهربه آسیب دیدگان کرونا رسید

  با مشارکت و همراهی  اپراتورهای پست‌های برق بوشهر دومین و سومین محموله کمک های همدلی مومنانه در بین  آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان فارس و بوشهر مهندس شجاعی پور مدیر امور بهره برداری برق  استان بوشهر در این باره اظهار داشت : محصولات مورد نیاز و مایحتاج  دومین محموله که بین آسیب دیدگان کرونا توزیع شد با ارزش  هر بسته  ۳ میلیون ریال و با مشارکت اپراتورهای پست های برق استان بوشهر تامین شده است.
مهندس شجاعی پور افزود: در مرحله اول توزیع کمک های مومنانه  که لبیک به فرمان مقام معظم رهبری برای بپایی رزمایش کمک های مومنانه و همدلی با آسیب دیدگان از کرونا بود   ۶۰ بسته  و در مرحله دوم ۴۰ بسته  از محصولات مورد نیاز توزیع گردید.
مدیر امور بهره برداری برق استان بوشهر اضافه کرد: این کمک ها و بسته های معیشتی شامل برنج ، ماکارونی ،  روغن ، حبوبات ، گوشت ، مرغ ، مواد شوینده و ضد عفونی و ماسک بوده است.
مهندس شجاعی پور در ادامه با بیان اینکه سومین محموله کمک ها نیز بین آسیب دیدگان از کرونا در استان بوشهر توزیع شده است افزود: در ماه پر برکت رمضان  و در راستای لبیک به فرمان رزمایش مومنانه  ، سومین مرحله کمک مومنانه و همدلی توسط گروه جهادی امور انتقال برق بوشهر تامین و اقلام آن  توزیع گرید.
وی با اشاره به اجرای رزمایش  کمک مومنانه به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت همه جانبه اقشار در این طرح، اظهارکرد: در استان بوشهر و در زیر مجموعه امور بهره برداری برق این استان  این طرح با مدیریت خوب موکب عشاق الحسین (ع) و کارکنان برق استان دنبال  شده و خدا را شاکریم که شاهد مشارکت خوب همکاران  در این طرح هستیم.
مدیر امور بهره برداری برق  استان بوشهر با اشاره به اینکه کارکنان برق  استان بوشهر در همه صحنه ها حضور پررنگی داشته اند و در اجرای رزمایش کمک مومنانه هم به فرموده مقام معظم رهبری پای کار آمدند و خوش درخشیدند، بیان کرد: با مدیریت  خوب در همان ابتدا با راه اندازی سامانه اطلاعاتی توانستیم  نیازمندیهای واقعی را شناسایی کنیم  و  در مرحله اول و دوم  و سوم  بسته های  معیشتی را بین خانواده های آسیب دیده  توزیع نماییم.