نشست مشترک بسیجیان شرکت برق منطقه ای سمنان

Printer-friendly version
Wednesday, May 20, 2020
​همزمان با ماه مبارک رمضان و در آستانه سوم خرداد

همزمان با ماه مبارک رمضان و در آستانه سوم خرداد ، سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر ، نشست مشترک بسیجیان شرکت برق منطقه ای سمنان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید . 

در این نشست ،حجه الاسلام سید احمد اکرمی ، ماه رمضان را ماه بهره برداری از فرصت ها دانست و گفت : در ماه رمضان می توان توشه ی یکساله را با طاعت و بندگی خداوند و کسب فیوضات این ماه بدست آورد . 

وی با اشاره به آثار محبت امیرالمومنین ، حضرت علی (ع) بر اساس فرمایش از پیامبر رحمت (ص) ، بیان داشت : طبق روایت نبوی ، حب اهلبیت و حضرت علی (ع) موجب رسیدن به تمام خیرات دنیا و آخرت می شود و صاحب این محبت ، بطور حتم سرانجامش ، بهشت می باشد .

حجه الاسلام اکرمی با بیان ویژگی های محب امیرالمومنین (ع) در دنیا ، اظهار داشت :  کسی که محب مولای متقیا باشد ، بنا به فرمایش پیامبر 0ص) باید دارای خصائص دهگانه ای چون "زهد در دنیا ، حرص بر عمل ، ورع در دین ، رغبت در عبادات ، توبه قبل از مرگ ، نشاط در قیام لیل ، ناامیدی به مال مردم ، حفظ و امر و نهی الهی و بغض نسبت به دنیا " باشد . 

وی در فراز دیگری از سخنان خود با تبریک گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر گفت : شهدا با نثار جان عزیز خود ، سه مدال غیرت ، شجاعت و دینداری را به گردن خود آویختند .