تشریح برنامه های گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر

Printer-friendly version
Wednesday, May 20, 2020
توسط فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نورتوزیع برق سمنان صورت گرفت.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نور شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان، برنامه های بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد حماسه جاودانه فتح خرمشهر در این شرکت را تشریح کرد.

حمیدنظری گفت: باتوجه به این که امسال، چهلمین سال دفاع مقدس را پیش رو داریم، برنامه های فرهنگی، هنری، ورزشی و ارزشی مناسبی در بازه سوم خرداد تا خاتمه سال جاری پیش بینی گردیده که در مناسبت ها به نحو شایسته ای به اجرا در خواهند آمد.

وی به برنامه های نکوداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و افزود: فضاسازی و تبلیغات محیطی، برپایی نمایشگاه عکس جاودانه ها و حماسه آفرینی های رزمندگان در عملیات بیت المقدس، تهیه روزشمار و بروشور اطلاع رسانی دستاوردهای این عملیات در دفاع مقدس و تجلیل از خانواده شهید منتسب به همکار که در سوم خرداد سال 1361 به فیض عظیم شهادت نائل آمده، از جمله این برنامه ها است.

وی باعنوان این که سوم خرداد به عنوان "روز مقاومت، ایثار و پیروزی" نامگذاری شده تصریح کرد: تشکیل میزخدمت بسیجیان شرکت در مدیریت های توزیع برق، برگزاری مسابقه کتابخوانی الکترونیکی از کتاب " خرمشهر، از اِشغال تا آزادی و پخش فایل های صوتی و نماهنگ حاوی روایت گری دفاع مقدس از طریق اتوماسیون اداری و شبکه پیام رسان داخلی، از دیگر برنامه های پیش بینی شده به شمار می رود.