مراسم کلنگ زنی مجتمع آبرسانی روستایی سرداب در شهرستان اردل

Printer-friendly version
Tuesday, May 19, 2020
با حضور و همراهی فرماندار محترم شهرستان اردل برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری سرپرست این شرکت از انجام مراسم کلنگ زنی فاز سوم طرح آبرسانی مجتمع  کاج - دشتک – آبسرده از توابع شهرستان اردل با حضور و همراهی فرماندار محترم شهرستان اردل خبر داد.

 آقای مهندس سهراب بهرامی در آیین کلنگ زنی این مجتمع آبرسانی روستایی گفت: ضمن تشکر از کلیه عوامل دخیل در انجام فاز اول و دوم این طرح آبرسانی اعم از مسئولین محترم ، کارشناسان عزیز کارکنان گرامی ، آبداران خدوم  و خصوصا مردم شریف منطقه با تاییدات خداوند متعال فاز سوم این مجتمع آبرسانی را آغاز می کنیم.

 مهندس بهرامی اعتبار این طرح  آبرسانی را 21  میلیارد ریال معادل دو میلیارد و صد میلیون تومان اعلام نمود.

وی در تشریح  عملیات اجرایی پروژه یاد آوری کرد : بهسازی یک فقره چشمه ، فنس کشی و محوطه سازی چشمه – مخاذن و ایستگاه پمپاژ مجتمع ، تکمیل خط انتقال آب ، احداث ساختمان شماره یک ، تکمیل و اصلاح شبکه داخلی آب آشامیدنی روستاهای مجتمع و فنس کشی چشمه سرداب از جمله کارهای قابل انجام می باشند.

نامبرده تصریح کرد با انجام این پروژه  13 روستا با  3100 خانوار که جمعیت 11897 نفری را در خود جای داده اند از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد.

قابل ذکر است در این مراسم که در حضور مردم شریف روستای قلعه درویش و در محل ایسگاه پمپاژ بین راهی انجام شد فرماندارمحترم شهرستان اردل ، سرپرست شرکت آبفار، معاون مهندسی وتوسعه و تعدادی از مدیران شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و شهرستان اردل  ، اعضای شورای  اسلامی و تعدادی از مسئولین محلی حضور داشتند.

News Category: