همایش بزرگ بازنشستگان آبفای اصفهان برگزار شد

Printer-friendly version
Monday, September 2, 2019
تکریم بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب ضروری است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در همایش بزرگ بازنشستگان گفت: کارکنان شرکت آب و فاضلاب میراث دار خوبی بودند به‌طوری‌که هم‌اکنون در بسیاری از زمینه‌ها در صنعت آبفا کشور پیشرو محسوب می‌شوند و در مهار و بازسازی حوادث غیرمترقبه در نقاط مختلف کشور بسیار خوش درخشیدند.

مهندس هاشم امینی اعلام کرد: استان اصفهان پایه‌گذار صنعت آب و فاضلاب در کشور بود و در حال حاضر فعالان این صنعت در استان خلاقانه و متعهدانه درصدد خدمت‌رسانی مطلوب به مردم هستند و از این لحاظ در کشور سرآمد بشمار می‌آیند.

وی تکریم بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب را ضروری دانست و تصریح کرد: در چند سال گذشته تکریم افرادی که سال‌ها از عمر خدمتشان می‌گذرد در دستور کار قرار گرفت که این امر نه‌تنها به دلیل احترام و پاسداشت زحمات سی‌ساله آنان در صنعت بود بلکه استفاده از تجربیات آن‌ها هم یکی دیگر از علل تکریم بازنشستگان است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با تأکید بر رونق فعالیت کانون بازنشستگان ادامه داد: ارائه خدمات رفاهی و درمانی بازنشستگان همیشه مدنظر قرار بوده به‌طوری‌که هم‌اکنون بازنشسته‌ها و یک نفر از اعضای خانواده تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفتند.

 وی ارائه خدمات مطلوب در کانون را مرهون انتخاب افراد شایسته وبی حاشیه برای مدیریت این مرکز برشمرد و اظهار داشت: با انتخاب افراد شایسته و بی حاشیه برای اعضای هیئت‌مدیره کانون بازنشستگان می‌توان امیدوار به درآمدزایی این مرکز شد و قطعاً با کسب درآمد مطلوب می‌توان انتظار ارائه خدمات متنوع و گوناگون در بسیاری از زمینه‌ها را داشت.

مهندس هاشم امینی با بیان اینکه فضای خدمت‌رسانی به مردم از گذشته تاکنون در شرکت جاری و ساری بوده است عنوان کرد: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از بدو تأسیس تاکنون همیشه در عرصه خدمت‌رسانی به مردم پیشتاز بوده و سعی شده با بهره‌گیری از توان تخصصی نیروی انسانی و به‌کارگیری تکنولوژی روز دنیا وقفه‌ای در ارائه خدمات به مردم در سطح استان صورت نگیرد.