ترویج فرهنگ نمازدر بین کارکنان نیازمند بستر سازی است

Printer-friendly version
Thursday, February 7, 2019
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت:ترویج فرهنگ نماز و ترغیب کارکنان به این امر واجب و فریضه الهی ضروری است.

مهندس محمد اله داد در نشست هم اندیشی با ائمه جماعات و رابطین نماز گفت: امیدواریم مجموعه ستاد اقامه نماز با حضور با نشاط و اثرگذار در مقوله نماز و اجرای برنامه های هدفمند  ،موجبات ترویج هرچه بیشتر فرهنگ نماز در بین کارکنان را مهیا سازد.

وی  با اشاره به این که امر نماز، نیازمند به کار گیری شیوه های تبلیغی بایسته و بستر سازی های مناسب برای ترویج انجام بهتر و خالصانه  در این حوزه است،افزود: نماز زندگی ساز انسان ها است.

مهندس اله داد در ادامه با اشاره به کسب افتخارات شرکت توسط نیروهای توانمند و انقلابی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: صنعت برق بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در تولید و تامین تاسیسات برقی خودکفاشده است.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با بیان اینکه شورای فرهنگی صنعت آب وبرق استان مرکزی در سه سال متوالی موفق به کسب رتبه اول در سطح وزارت نیرو شده است،اظهار کرد:کسب این دستاورد نشانگر اهمیت دادن کارکنان به بحث نماز اول وقت و مسائل فرهنگی است.

در این نشست ائمه جماعات توزیع برق شهرستانها به بیان مسائل مربوطه پرداختند و خواستار اهتمام جدی کارکنان به ویژه مدیران به بحث نماز شدند.

در پایان از ائمه جماعات و رابطین نماز شرکت با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

 
 
 
 
 
News Category: