فروش اینترنتی برق در امور دوازده‌گانه استان فراگیر می‌شود

Printer-friendly version
Tuesday, April 17, 2018
سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی  برق  استان اردبیل گفت:

در راستای افزایش  رضایت  مردم صورت پذیرفت

سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی  برق  استان اردبیل گفت: بعد از اجرای آزمایشی طرح فروش اینترنتی برق در مشگین‌شهر امسال تلاش می‌کنیم تا در همه امور دوازده‌گانه شرکت توزیع برق استان اردبیل این طرح را به شکل فراگیر اجرایی و عملیاتی کنیم.

رئوف حسن‌پور در گفتگو با روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل اظهار کرد: در معاونت فروش خدمات و مشترکین شرکت،  در راستای تکریم ارباب رجوع، توسعه دولت الکترونیک و کم کردن مراجعات حضوری مردم نسبت به تهیه نرم‌افزار و راه‌اندازی و فروش اینترنتی انشعاب برق اقدام کردیم.

وی خاطرنشان کرد: برای اولین بار سال قبل و در مشکین‌شهر به صورت پایلوت اجرای این طرح را آغاز کردیم به طوری که با کاهش مراجعه مردم به اداره و ارتباط بهتر اداره با  متقاضیان  از طریق پیامک موفق شدیم مراحل مختلف فروش و واگذاری انشعابات را انجام دهیم.

سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت  افزود: در این طرح، کلیه مراحل فروش از طریق پیامک به متقاضی اطلاع‌رسانی شده و نیازی به مراجعه حضوری آنها نیست.

 

وی ادامه داد: اجرای این طرح در مشگین‌شهر با استقبال خوب مردم و رضایتمندی آنها روبرو شده است ایشان افزود  در حال حاظر نیز با بهره‌گیری از ظرفیت 80 دفتر پیشخوان در سطح استان سعی داریم تا کارهای مربوط به فروش و خدمات بعد از فروش شرکت از طریق این دفاتر انجام شده و مردم بدون معطلی با مراجعه به این دفاتر بتوانند خدمات مناسبی را دریافت کنند.

وی تصریح کرد: یکی از کارهای شرکت توزیع در سالجاری و در راستای تکریم ارباب رجوع و کاهش مراجعات آنها صدور قبض در محل مشترکین است که این کار در نمین شروع شده است.

حسن‌پور بیان کرد: با توجه به مزایای این طرح و تحویل قبوض به مردم در محل سکونتشان قصد داریم در سایر امور برق استان نیز این طرح را عملیاتی کنیم.

News Category: