تجلیل ازفعالان حوزه کتاب و کتابخوانان  برترشرکت برق منطقه ای خوزستان

Printer-friendly version
Monday, January 9, 2017
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان :

به منظور گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی طی مراسمی و با حضور معاونان ، مشاوران و مدیران شرکت برق منطقه ای خوزستان شش نفر از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانان برتر شرکت برق منطقه ای خوزستان درمحل سالن اجتماعات ساختمان شهدای برق این شرکت با اهدا لوح تقدیر و هدیه  تجلیل بعمل آمد  .
معاون منابع انسانی شرکت در این مراسم با تقدیر از فعالان حوزه کتاب و نیزکتابخوانان برتراین مجموعه اظهارداشت : این مراسم به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی وبا هدف تجلیل و تشویق کتابخوانان و کارکنان به مطالعه برگزار گردیده است تا موضوع مهم مطالعه در این شرکت بیشترنهادینه شود .
وی افزود : یکی از شاخصهای ارزیابی  رشد ، توسعه و پیشرفت فرهنگی ، علمی و صنعتی هر کشوری در عصرحاضر میزان مطالعه و کتاب خوانی مردم آن کشور است و تاثیرات مثبت کتاب و کتابخوانی را در زندگی کسی نمی توان منکر شد در واقع کتاب ها مثل نسیم بهاری باعث طراوت بخشیدن به روح انسان شده و تشنگی روح انسان را سیراب می کند .
وی با قدردانی از کارکنان مرکز اطلاع رسانی وکتابخانه تخصصی که برای بالا بردن و رشد فرهنگ مطالعه وکتابخوانی درسطح شرکت از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند  افزود : مهمترین برنامه های اجرا شده این مرکز از ابتدای سال تا کنون شامل ، خرید مبلغ صد میلیون ریال منابع تخصصی برق ، مدیریت ، مالی و کامپیوتر ، اشتراک پایگاه مقالات ایران (سیویلیکا ) ودانلود مقالات بصورت هرعضو دو مقاله درطول روز برای کلیه کارکنان شرکت ، اهدا 80 جلدکتاب مجموعه کامل مهارتهای زندگی به تعدادی از کارکنان ، هماهنگی با بخش IT جهت استفاده همکاران ازسایت مگیران بدون در نظر گرفتن محدودیت اینترنتی ، برگزاری جلسات همکار کتابدار سالی 3 بار جهت تصمیم گیری بهتر در انتخاب منابع کتابخانه ای  و ... بوده است .
شایان ذکر است در این مراسم از عبدالرسول زرگر ، مجید مشکور زاده ، ساتیار شاه ولی ، محمد امین پور بعنوان کتابخوانان برتر ، از تلاشهای هانی سعدی به منظور همکاری درتهیه منابع و پربار شدن مخزن کتابخانه و همچنین از مهران صالحی پور بعنوان نویسنده کتاب " مدیریت ودین " با اهدا لوح تقدیر وهدایا قدردانی بعمل آمد .
گفتنی است مرکز اطلاع رسانی وکتابخانه تخصصی برق زیر مجموعه معاونت منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان از سال 1386 در محل ساختمان شماره2 این شرکت شروع به کار نموده که در حال حاضر مخزن آن با بیش از 5000عنوان کتاب و با حدود 9500 نسخه کتاب در قالب کتابهای تخصصی فارسی ، لاتین ، استانداردهای فارسی ، لوح فشرده ، پایان نامه و تحقیقات انجام شده در سطح شرکت به همکاران و سایر شرکت هاو سازمانها در حال سرویس دهی می باشد و از ابتدای سال تاکنون بیش از 900 نسخه از کتابهای موجود توسط همکاران به امانت گرفته شده است .