ویژه

بهره برداری از  دو نیروگاه مقیاس کوچک در منطقه تحت پوشش توزیع برق مازندران

رضا غفاری اعلام کرد :  از ابتدای سال جاری دو نیروگاه مقیاس کوچک در محدوده این شرکت  به بهره برداری رسیده است.

وی گفت :  اولین نیروگاه در محدوده شهرستان آمل با ظرفیت یک مگاوات در اردیبهشت ماه سال جاری به بهره برداری رسید. همچنین از نیروگاه دوم در محدوده شهرستان میاندرود با ظرفیت 1400 کیلووات (4/1مگاوات) طی خرداد سال جاری بهره برداری گردید.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق مازندران گفت :  تا پایان سال جاری سه نیروگاه در حال ساخت با ظرفیت تقریبی 8 مگاوات راه‌اندازی خواهد شد.

بهره برداری از پروژه حفرو تجهیز چاه مجتمع ابراهیم آباد شهرستان پاکدشت

احمد دوستعلی معاون طرح و توسعه آبفار استان تهران طی گفتگویی با روابط عمومی این شرکت گفت این چاه با عمق 240 متر و با اعتباری بالغ بر 3090 میلیون ریال  از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی حفر و تجهیز شده و اکنون وارد مدار شده است.

دوستعلی گفت این چاه که با هدف رفع کمبود آب و افزایش فشار آب اجرایی شده هم اکنون از آبدهی 20 لیتر در ثانیه برخوردار است .

معاون طرح و توسعه آبفار استان تهران همچنین از احداث مخزن 1500 متر مکعبی مجتمع ارمبویه شهرستان پاکدشت خبر داد که در دست اقدام است و افزود در آینده نزدیک چاه روستای جیتو واقع در مجتمع   نیز  وارد مدار خواهد شد.

بهره برداری از نخستین آب شیرین کن روستایی در بردسکن

محمد صادقی  این اقدام را پیامد تداوم چندین ساله خشکسالی و افزایش درجه شوری آب برخی نواحی روستایی دانست و گفت: ظرفیت این آب شیرین کن 25 مترمکعب در شبانه روز است که روستاهای صالحیه، اسماعیل آباد، رسن، مهلار و عشایر منطقه از آن برخوردار می شوند.
وی هزینه اجرا و راه اندازی این طرح را 500 میلیون ریال عنوان کرد.
وی افزود: کیفیت آب آشامیدنی خط قرمز آب و فاضلاب روستایی است و برای صیانت از سلامت و بهداشت مردم در زمینه تأمین آب شرب و بهداشتی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد. 

آغاز بکارو کلنگ زنی پروژه آبرساني به 27 روستاي شهرستان هفتکل

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب روستايي استان خوزستان کلنگ زني پروژه آبرساني به 27 روستاي بخش رغيوه شهرستان هفتکل با حضور استاندار خوزستان، نماينده مردم هفتکل در مجلس و جمعي از مسوولين محلي انجام شد.استاندار خوزستان در آيين کلنگ زني پروژه آبرساني به 27 روستاي بخش رغيوه بيان کرد: اهتمام و وظيفه دولت است تا در راستاي تامين آب شرب سالم، پايدار و بهداشتي مردم بويژه اهالي شريف روستاها تلاش نمايد.

سامانه فاضلاب "سردشت" در آذربایجان غربی بهره‌برداری می‌شود

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "رسول اکبری" مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی در این باره اظهار کرد: این طرح درقالب پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است و فردا به دست مهندس "حمید چیت چیان" وزیر نیرو و مسئولان استانی و .... به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی در ادامه بابیان اینکه 89 درصد مردم شهر سردشت تحت پوشش شبکه جمع آوری و تصفیه فاضلاب قرار دارد، افزود: با بازنگری درطرح، ظرفیت جمعیت تحت پوشش در افق این طرح از 55 هزار نفر به 80 هزار نفر افزایش یافته است.

بهره برداری از یک پروژه توسعه شبکه توزیع برق در بسطام

مهندس جمال فرخ زاده گفت: با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه بخشی از فیدر خرقانـی که تامیـن کننده برق قسمتی از چاه های آب شرب روستاهای بخش بسطام و شهر شاهرود می باشد ، و همچنین کاهش انرژی تامین نشده و افزایش رضایت مندی مشترکان ، این پروژه به اجرا درآمده است .

وی بیان داشت : به منظور بهره برداری از این پروژه ، یک هزار و 900 متر شبکه فشار متوسط هوایی احداث و یک دستگاه جدا کننده خطوط برق رسانی (سکسیونر گازی) نصب شده است.

وی افزود: مبلغ 650 میلیون ریال اعتبار صرف این پروژه شده است .

جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند برگزار می‌شود

جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و خدمات هوشمند در محل دائمی نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران از 22 تا 25 تیرماه برگزار می‌شود.

7 German holdings to invest in North Khorasan prov.

The German delegation was accompanied by officials of North Khorasan Electricity Distribution Company.

2 مجتمع آبرسانی روستایی در حاجی آباد هرمزگان افتتاح شد

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان در مراسم افتتاح این پروژه بیان کرد: با حمایت و توجه ویژه دولت تدبیر و امید طی سالهای اخیر و اختصاص اعتبارات مناسب به آبرسانی روستایی استان هرمزگان توانسته دراین زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد.

Pages